SP

 
SP   SP
 

گزارشی مختصر از نمایشگاه Gitex 2003 دوبی و حضور Pishgamsoft در این نمایشگاه (دوشنبه 5 آبان 1382)

نمایشگاه Gitex 2003 دوبی هم با همه فراز و نشیبهایش به پایان رسید و به ما ثابت کرد که این کشور کوچک عربی به صورت جدی تصمیم گرفته است تبدیل به یک غول IT حداقل در منطقه خاورمیانه شود. در این میان آنچه که برای ما حائز اهمیت می نماید نحوه حضور شرکتهای ایرانی در این نمایشگاه است. شرکت ثنارای با گردآوری برخی از شرکتهای متقاضی جهت حضور در Gitex، کلیه امور مربوط به ثبت نام، بررسی محصولات و سایر هماهنگی های لازم در رابطه با این امر را به عهده گرفته بود و در مجموع در مساحتی حدود 90 متر مربع و با غرفهای همسان، محصولات حدود 10 شرکت را از طریق نمایندگان شرکتهای مذکور، در این مجموعه، به نمایش گذاشته بود. کار طراحی این مجموعه نسبتا خوب انجام شده بود ولی متاسفانه محل غرفه ایران در سالن 9 بود که به علت جدید بودن و عدم ارتباط راحت با سالن های دیگر، از رفت و آمد بسیار کمی برخوردار بود. سایر سالن ها، روزانه از استقبال جمع کثیری از بازدیدکنندگان برخوردار بودند و بعلت اجبار به ثبت نام (20 درهم امارات برای هر روز) جهت بازدید از نمایشگاه، عمده آنها را متخصصین امر، تشکیل می دادند.

هر شخص با یک کارت بار کد دار آبی رنگ (ویژه بازدید کنندگان عادی) و یا قرمز (مخصوص غرفه داران) مجاز به تردد در فضای نمایشگاه بود و این کارتها در هنگام ورود توسط دستگاه های بار کد خوان لیزری چک می شد تا مشخصات شخص بازدید کننده (که قبلا ثبت نام شده بود)، جزو بازدید کنندگان این سالن خاص ثبت و تایید شود.

امکانات داخلی سالن ها مانند روشنایی، تهویه مطبوع، بوفه های ثابت و سیار و ... در حد مطلوب می نمود و سالنها از طراحی مدرنی برخوردار بودند.

Pishgamsoft با قفل نرم افزاری Colock در نمایشگاه Gitex 2003 شرکت کرده بود و می توان گفت که تقریبا از حیث نوع محصول جزو موارد منحصر به فرد نمایشگاه بود. با وجود عده قلیل بازدیدکنندگان سالن 9، استقبال خوبی از قفل نرم افزاری کولاک صورت گرفت و این موضوع نشان می داد که نیاز به این گونه از نرم افزارها حتی در خارج از کشور نیز در حد بالایی می باشد. بعلاوه، قیمت مناسب Colock و همچنین سادگی اعمال و استفاده از قفل، از جمله موارد جذاب و مورد توجه بازدیدکنندگان غرفه Pishgamsoft بودند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قفل نرم افزاری کولاک به صفحه مربوطه  و به منظور شناخت بیشتر نمایشگاه Gitex به سایت آن، مراجعه نمایید.

 
 

Page Top 5

 
معرفی | ارتباط با ما  | فروشگاه | محصولات | اخبار و تازه ها | صفحه اصلی

 Copyright (C) 2001-2003 PishgamSoft company, last update: 2007/09/01